Klubbat för:
12 500 SEK
10 000 SEK
STILNOVO, "Sputnik", takarmatur, Italien 1950-tal, stomme i mässing med sexton armar, skärmar i svartlackerad perforerad plåt, mittstommen höjd 115 cm
Mindre slitage
299882
2015-04-13