Spegel empirestil
2015-03-18
299760
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPEGEL, 1900-talets första hälft, empirestil, förgylld, etikettmärkt Bernt Lundberg Kristianstad, dekor i pastellage, ca 125x57 cm
Smärre ytskador