Flintlåspistol
2015-03-17
299742
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FLINTLÅSPISTOL, brittisk, 1800-tal, pipa med London-stämplar, låset märkt med kungligt monogram, helstock med mässingsbeslag, längd 40 cm
stockskador, korrosion