Vattendrag med boskap oljemålning
2015-03-18
299739
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), kopia: Vattendrag med boskap, olja på duk, ca 41 x 58 cm
Färgbortfall