Slaglåspistoler
2015-03-17
299713
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SLAGLÅSPISTOLER, 2 st, 1800-tal, sammansatta, militära modeller, mässingsbeslag, längd 41 resp. 48 cm
kompletterad, korrosion, omarbetad, skador