flintlåspistol
2015-03-17
299688
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FLINTLÅSPISTOL, 1700-tal, för den orientaliska marknaden, pipa stålskuren dekor, lås med smedstämpel, helstock med graverade stålbeslag, längd 53 cm
Skador lagningar, kompletteringar