Fredrik Isberg akvarell
2015-03-18
299673
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Källaren Kronan vid Hötorget", monogramsignerad och daterad FI 1901, akvarell med täckvitt, ca 15,5 x 10 cm