James Charles (1851-1906)
2015-03-30
299633
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JAMES CHARLES (1851-1906): Landskap, signerad, olja på pannå, 24 x 34 cm