Johannes Ravn oljemålning
2015-03-18
299631
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JOHANNES RAVN 1922-1991): Orre i skog, signerad och daterad J. Ravn-76, olja på duk, 38x46 cm