Gustaf Wilhelm Palm, teckning
2015-03-16
299607
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUSTAF WILHELM PALM (1810-1890), tillskriven, Italiensk byggnad, signerad och daterad Capri den 19 augusti 1841, blyerts på papper, 14x22,5 cm