Orientmatta semiantik
2015-04-05
299595
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Ghashgai, ca 368x152 cm
Kraftigt slitage, skador, lagning