Kinesisk rismålningar
2015-03-16
299576
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (5) akvareller o tuschteckningar i varierande format på rispapper, 1900-tal