Bordslampa i empirestil
2015-03-23
299571
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, empirestil, handmålad, förgylld dekor i relief, märkt Wien i botten, höjd med skärm ca 72 cm