Bordslampa porslin och brons
2015-03-19
299566
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, porslin och förgylld brons, dekor med familjescen, monterad på mässingsplatta med kulfötter, märkt med krona, höjd ca 80 cm