Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-03-19
299526
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1899-tal, engelsk skola, skogslandskap med å, olja på pannå, signerad och daterad 1881, 26 x 21 cm