Vägglampor 1 par
2015-03-20
299490
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 12 000 SEK |
VÄGGLAMPOR, 1 par, Sverige 1930-tal, hållare i mässing, innerkupor i opalinglas, ytterkupor i randigt, delvis matterat glas, höjd 40 cm
Nagg, smärre repor