Anders Zorn etsning
2015-03-16
299478
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ANDERS ZORN (1860-1920): Najader, 1918, signerad Zorn, etsning, 15,8 x 23,8 cm
LITTERATUR: Asplund 282, Hjert & Hjert 288, ZG 282
Något gulnad, ej examinerad ur ram