Empireramar
2015-03-15
299465
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RAMAR, 3 st, empire, varav 2 st silhuettprofiler märkta Mr E Whittle, samt 1 med ståletsat och förgyllt motiv av kustbild, 13,5x11 resp15,5x13 cm
smärre slitage