Lanterna England
2015-03-15
299445
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LANTERNA, 1900-talets första hälft, England, mässing, slipat glas, märkt L 38, höjd 42-54 cm
Skador