Karl Hultström gips
2015-03-15
299435
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KARL HULTSTRÖM (1884-1973): Prinsessa med groda
signerad Karl Hultström, gips, höjd ca 41 cm
Skador, delar saknas