Anders Zorn etsning
2015-03-15
299425
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ANDERS ZORN (1860-1920): Ols Maria, 1919, signerad Zorn, etsning, ca 19 x 29 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert 167
Gulnad, smärre fläckar, revor