Angelica Wiik
2015-03-15
299320
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960):"Resande", signerad Angelica Wiik, färglitografi, ea, 59x42 cm, oramad