Miniatyrer
2015-03-14
299268
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MINIATYRER, 6 st., 18/1900-tal, mestadels kvinnoporträtt, fåtalet signerade, varierande mått ca 5,5x4 - 6,5x8,5 cm
Slitage, smärre skador,