Olle Olsson Hagalund färglitografi
2015-03-14
299213
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972), motiv från Hagalund, signerad Olle Olsson Hagalund, 161/360, färglitografi, ca 46 x 52 cm
Ngt gulnad