Silverljusstakar rokokostil
2015-03-14
299182
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, rokokostil, C.G. Hallberg, Stockholm otydliga årsstämplar, oval fot, dekor av rocailler och blommor, höjd ca 21 cm
Bruksslitage