Esias Thorén färglitografi
2015-03-14
299146
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981), komposition med ansikten, signerad och daterad Esaias Thorén -67, färglitografi, ca 55x44 cm
Gulnader