Bordslampor
2015-03-14
299121
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1960-tal, bemålat trä med abstrakt polykrom dekor, höjd 39 cm
ÖVRIGT: Enligt uppgift köpt i Carl Malmsten-butiken
Bruksslitage