Båtar i hamn oljemålning
2015-03-14
299096
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Båtar i hamn, olja på duk, ca 50 x 60 cm
Krackeleringar, lagningar, hål, tryckskador