LJuskrona barockstil
2015-03-14
299071
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LJUSKRONA, 1800-tal, mässing, barockstil, för sex ljus, dekor av bl a fåglar, diameter ca 62, höjd ca 63 cm
Borrad för el, slitage