Figurstudie oljemålning
2015-03-13
299033
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Engelsk skola, 17/1800-tal): Figurstudie, sk grisaillemålning, olja på duk, ca 62 x 75 cm
Oramad, dubblerad, krackeleringar, färgbortfall