Margaret Delafield oljemålning
2015-03-13
299006
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MARGARET DELAFIELD (18/1900-tal): "The Mask", monogramsignerad MD 1934, olja på duk, 61 x 40 cm
UTSTÄLLD: The English Art Club
Färgbortfall, med etikett på framsidan av duken