Klubbat för:
6 400 SEK
8 000 SEK
FÖNSTER, 1 par, 1900-talets första hälft, blyinfattat glas, polykrom dekor av blommor, yttermått ca 203,5x95 cm
Slitage, smärre skador
299004
2015-03-14