Erik Ortvad pastell
2015-03-20
298995
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ERIK ORTVAD (1917-2008), Komposition, signerad och daterad 5-8-2004, pastell på papper, 29x21 cm
Ortvad medlem i Cobragruppen, dokumentation medföljer