John Jon-And akvarell
2015-03-13
298969
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JOHAN JON-AND (1889-1941): "Böjd framåt", troligen 1930-tal, stämpelsign, akvarell, ca 53x34 cm
Hanteringsveck