Golvlampa läder och mässing
2015-03-13
298965
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, möjligen Italien, mässing och läder, höj- och sänkbar, totalhöjd 180
Skärm med skador, bruksslitage