Litografi efter Carl Larsson
2015-03-13
298875
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CARL LARSSON, efter (1853-1919): "Den glada festen", signerad i plåten, litografi, Tr. Gen Stab Lit Anst, 35,5x28 cm
Hjert & Hjert nr 5
Gulnad, marginaler med fläckar