Klubbat för:
5 800 SEK
2 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Skokloster vid Mälaren, signerad H. Nyman, olja på duk, 27x32 cm
Skada i övre vänstra hörnet
298873
2015-03-13