Hermann Talvik
2015-03-15
298750
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
HERMANN TALVIK (Estland, 1906-1984): Granskog, signerad Talvik, olja på duk, 47x64 cm
Vågig duk