Hermann Talvik
2015-03-15
298743
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HERMANN TALVIK (Estland, 1906-1984): Fjället, signerad Talvik, olja på duk, 26x54 cm