Hermann Talvik
2015-03-15
298737
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HERMANN TALVIK (Estland, 1906-1984): Palmträd, signerad Talvik, olja på duk, 59x48 cm
Smärre ytslitage