Hermann Talvik
2015-03-15
298735
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HERMANN TALVIK (Estland, 1906-1984): Fjällbyn, signerad Talvik, olja på duk, 50x61 cm