Hermann Talvik
2015-03-15
298733
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HERMANN TALVIK (Estland, 1906-1984): Grönt landskap, signerad Talvik, olja på duk, 45x54 cm