Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅL, silver, S:t Petersburg, 1857(?), förgylld insida, brättet med dekor i form av vinblad, otydliga stämplar, höjd 9,5 diameter ca 14 cm, vikt ca 225 g
Lagningar
298717
2015-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här