Slagåsgevär
2015-03-17
298711
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SLAGLÅSGEVÄR, franskt, 1700-tal, ändrat från flintlås, otydligt signerad och med spår av förgylld dekor, stock med graverade stålbeslag, kindstöd av stoppat läder, längd 117 cm
skador, kompletteringar