Supkopp silver Ryssland
2015-03-12
298701
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SUPKOPP, silver, Moskva 1878, niellodekor, sidan med otydliga stämplar, höjd 4,5 cm
Repor