Skål Kina
2015-03-12
298697
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKÅL, porslin, Kina, 1800-tal, dekor av bl a tuppar, höjd ca 9 cm
Nagg, slitage