Rökbord med hjul
2015-03-12
298669
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RÖKBORD med skåpdel, 1930-40-tal, glasskiva, hjulförsett, höjd 66, 68x51 cm
Senare hjul, slitage, nyckel finns att avhämta på utlämningen