Saltkar i silver
2015-03-12
298608
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALTKAR, 1 par, silver, 1800-tal, Karl Johan, Stockholm, otydliga stämplar, höjd 8 cm
Skador och lagningar