Takarmatur empirestil
2015-03-12
298580
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AMPEL, empirestil, 1900-tal, tre ljus, mörkpatinerad plåt, dekor i mässing, diameter ca 50 cm
Ej funktionstestad, slitage