Fridolf Weurlander olja
2015-03-14
298547
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 15 000 SEK |
FRIDOLF WEURLANDER (Finland, 1851-1900): Insjölandskap, signerad FW, olja på duk, 26 x 39 cm
Krackeleringar